Visuma. Naujas žvilgsnis į mitybos mokslą

Vos vienas kitas medicinos srities profesionalas suvokia, kad tinkamai pasirinktas maistas žmogų nuo ligų apsaugos geriau, nei jų paskirti vaistai."

- T. Colin Campbell
Kaina:
Kaina: 38,00 Lt
Gamintojas:UAB "Luceo"
Aprašymas

 

ŽMONĖS NEŽINO TIESOS APIE SAVO SVEIKATĄ - kodėl taip yra ir kas už tai atsakingas, atsako ši nauja T.Kolino Kembelo knyga.

 

Kornelio universiteto profesorius emeritas T. Kolinas Kempbelas (T. Colin Campbell) yra amerikiečių biochemikas ir mitybos ekspertas, tyrinėjantis maisto produktų ir įvairių degeneracinių ligų (vėžio, širdies, infarkto, dauginės sklerozės, diabeto, Alzheimerio ligos ir kt.) sąsajas. Šio mokslininko vardą visame pasaulyje išgarsino 2005 m. išleista knyga "Natūralus būdas išvengti ligų" (China study). Tai vienas iš reikšmingiausių darbų mitybos mokslo istorijoje. Jame autorius, remdamasis, labai įtikinamai parodė, kad daugelio šiuolaikinių ligų priežastis visų pirma yra gyvūninės kilmės maistas.

 

Šiandieną esama tvirtų įrodymų, kad maitindamiesi neperdirbtu ar mažai perdirbtu augaliniu maistu žmonės gali išvengti daugelio ligų žudikių, kurios dabar negailestingai kamuoja Vakarų visuomenę. Tačiau ta informacija žinoma labai menkai. Vėžys, diabetas, širdies ligos ir kiti degeneraciniai susirgimai yra įgavę epidemijų mastą. Milijardus kainuojančios neefektyvios Vakarų šalių sveikatos apsaugos sistemos nedaro nieko, kad tokia padėtis pasikeistų, o farmacijos pramonės remiamas medicinos mokslas siūlo gydytis tabletėmis ir negalvoti apie jokias natūralias priemones.

 

 Vertė Andrius Rondomanskis

Techniniai duomenys:

Puslapiai

296

ISBN

9786098112016

Formatas

17x25, kieti viršeliai

Kokios ligos gydomos badavimu?

Atsakymas paprastas – visos jau egzistuojančios, o taip pat ir visos būsimos.

Jei liga negydoma badavimu, tai ji negydoma niekuo.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas