Kanapių sėklos

Aprašymas

Kanapių sėklos

Ekologiškos kanapės, tinka daiginimui.

Pakuotėje 1 kg.

Baltymų, skaidulų ir polinesočiųjų riebiųjų rūgščių (Omega 3 ir Omega 6) šaltinis. Taip pat svarbių vitaminų ir mikroelementų - vitamino E, fosforo, magnio, geležies, mangano, cinko, vario - šaltinis (šių medžiagų 100 g kanapių sėklų yra daugiau nei rekomenduojama jų paros norma - RPN).

Kanapių sėklose daugiau nei 30% aliejaus, virš 30% baltymų, gausu vitaminų ir mineralų. Be aukščiau išvardintų elementų, kanapių sėklose yra ir tiamino, riboflavino, taip pat svarbių amino rūgščių. Omega 6 ir Omega 3 riebiųjų rūgščių santykis (O6/O3) kanapių sėklose svyruoja tarp 2:1 ir 3:1, o toks santykis, manoma, yra optimalus žmogaus organizmui.

Naudojamos paskrudintos, sveikos arba trintos. Tinka dėti į duoną, bandeles, sausus pusryčius, košes. Arba padruskintas barstyti ant duonos, bulvių.

Dėmesio! Skrudindami būkite atidūs, kad nesudegintumėte (jeigu pastebėjote, kad rūksta dūmelis, iškart nukaiskite). Skrudinamos kanapių sėklos iš išorės spalvos nepakeičia, tačiau gali sudegti viduje. Skrudinkite ant vidutinio karštumo ugnies sausoje keptuvėje 5-10 min., kol pasklis malonus kvapas.

Kaina: 22 Lt

Kokios ligos gydomos badavimu?

Atsakymas paprastas – visos jau egzistuojančios, o taip pat ir visos būsimos.

Jei liga negydoma badavimu, tai ji negydoma niekuo.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas